خانه / محصولات / کنترلر های ریچ اتو سری Auto Now A5x/B5x

کنترلر های ریچ اتو سری Auto Now A5x/B5x

 

سری Auto Now A5x ریچ اتو توانای پشتیبانی از انواع فرمت های طراحی را دارا میباشد و در عین حال به شما امکان رویت محیط کاری دستگاه، وضعیت محور ها، سرعت وسایر اطلاعات را در هنگام عملیات میدهد و همچنین کنترلر DSP ریچ اتو در سری A5x/B5x تمامی خطا ها را برروی صفحه نمایش به شما نشان میدهد تا بتوانید با نهایت دقت و سرعت نسبت به رفع خطا اقدام کنید.

پردازنده ی ۱۶ هسته ایی پر قدرت به شما امکان تجربه ی اوج سرعت و قدرت در پردازش را میدهد.

سری ۵x کنترل DSP به کاربر امکان کار کردن با دستگاه از طریق کامپیوتر را نیز میدهد و جهت این امر، کاربر میبایست یک نرم افزار مخصوص را بر روی کامپیوتر خویش نصب نماید و از تمامی امکان کنترلر نیز استفاده کند. یک کامپیوتر میتواند چندین دستگاه را کنترل کند و هر دستگاه بطور جداگانه و کاملا مستقل میتواند همزمان بپذیرد.

سری ۵x ریچ اتو با حذف کلید های ترکیبی و اختصاصی کلید های مستقیم و همچنین افزودن کلید توقف اضطرای E_SATOP باعث بالا رفتن میزان راحتی و رضایت اپراتورها میشود.

سری ۵x کنترلر های ریچ اتو با طراحی جدید ضد اب، ضد ضربه و ضد گرد و غبار مناسب برای انواع محیط کاری می باشند و در رنگ ها ی طوسی، ابی و نارنجی قالب ارائه می باشند.

استفاده از کابل  ۱۹ پین HDMI 3 متری (۶ متری انتخابی) باعث افزایش بسیار زیاد سرعت انتقال داده می شود و این کابل ها که توسط مغناطیس محافظت می شوند نسبت به نفوذ نویز و اختلالات ناشی از ان ایمن هستن.

پشتیبانی از خروجی انالوگ ۰ الی ۱۰ ولت که به کاربر امکان استفاده از سیگنال انالوگ خروجی و یا سرعت چند مرحله ایی میدهند.

پشتیبانی از PWM بر سرعت جهت استفاده از خروجی دیجیتال، این عملکرد معمولا در سیستم های (سی ان سی) لیزر حک و برش استفاده می شود.

پشتیبانی از طیف وسیعی از انواع G code، PLT،DXF، BMP و همچنین امکان طراحی فرمت های اختصاصی جهت اطمینان از ایمن بودن طرح ها و منحصر به فرد بودن انها.

دارای حافظه ی داخلی با ظرفیت GB1 و سرعت اتقال فقالعاده بالا.

امکان تعیین سطح مختلف ایمنی برای محتوا و کاربری کنترلر بر طبق نیاز با تنظیم کردن رمز ورود.-

 

درباره admin